Iнформацiя призначена для спецiалicтiв
 

ЛАКТІАЛЄ - сучасний синбіотик (пробіотик + пребіотик), який складається з комплексу семи найважливіших корисних бактерій - біфідобактерій, лактобактерій та ентерокока, які в нормі присутні в мікрофлорі кишечника здорової людини.

Ці бактерії допомагають відновити мікрофлору кишечника і усунути не тільки симптоми кишкових розладів, але і їх причину, допомагають підтримати у здоровому стані нервову та імунну системи.

Механізм дії Лактіалє

Лактіалє містить ліофілізовані (ліофільно висушені) живі ослаблені штами нормальної мікрофлори кишечника, які після прийому всередину через 1-3 години (час, необхідний для виходу бактерій із анабіозу) заселяють кишечник і починають проявляти свою дію (адгезію, антагонізм).

У Лактіалє корисні бактерії знаходяться в мікрокапсулах, які відповідають за підвищення виживання бактерій і спрямовані на їх доставку безпосередньо в кишечник.

Склад Лактіалє

Кожна капсула Лактіалє містить 7 корисних штамів пробіотичних мікроорганізмів : два види біфідобактерій, чотири види лактобактерій і молочнокислий стрептокок Streptococcus thermophylus.

До складу Лактіалє для дітей введена «спеціальна дитяча» біфідобактерія, притаманна нормофлорі дітей молодшого віку, В. infantis - спеціально адаптований для дитячого організму. Склад пробіотика сприяє більш ефективному впливу Лактіалє на мікробіоценоз кишечника дитини, кращій адгезії біфідобактерій, властивих нормофлорі дітей молодшого віку, підвищення пристінкового імунітету і підвищення колонізаційної резистентності епітелію.

Завдяки спеціально підібраному складу бактерій, застосування Лактіалє дозволяє

 • відновити баланс нормальної мікрофлори за рахунок:
  1. усунення умов для розмноження умовно-патогенної мікрофлори в кишечнику (купірувати процеси гниття і бродіння). Активізовані в кишечнику бактерії, що входять до складу Лактіалє, продукують оцтову і молочну кислоти, створюючи кисле середовище, що пригнічує гнильні і газоутворюючі МО (клостридії, протей, бактероїди)
  2. збільшення кількості бактерій, що проявляють антагоністичну активність щодо патогенних і умовно патогенних бактерій
  3. дії лактобактерій, що входять до складу Лактіалє, які синтезують антибактеріальні речовини, що в свою чергу гальмують розподіл умовно-патогенних бактерій і збудників кишкових інфекцій (сальмонел, шигел та ін.) Це молочна кислота, лізоцим, лактоцини, лактоцидин і ацидолін, які мають антибактеріальний ефект
 • усунути диспептичні прояви: абдомінальний біль, метеоризм, нудота, здуття живота
 • нормалізувати процеси травлення і всмоктування в кишечнику
 • підвищити системний імунітет
 • підвищити місцевий імунітет слизової кишечника і знизити чутливість кишкового епітелію до патогенних бактерій
 • нормалізувати баланс бактеріальної мікрофлори на шкірних покривах, поліпшити стан шкіри
 • мінімізувати алергізацію організму токсинами, які виділяються патогенними бактеріями в процесі їхньої життєдіяльності (за рахунок бактерицидної активності Лактіалє)

Показання до застосування Лактіалє

Лактіалє приймається при підвищеному газоутворенні, спазмах, коліках, діареї, запорах та інших кишкових розладах, викликаних дисбактеріозом кишечника. Також Лактіалє показаний для профілактики кишкового дисбактеріозу, наприклад, при лікуванні антибіотиками, які знищують не тільки хвороботворні, а й корисні бактерії в організмі. Завдяки стійкості бактерій до антибіотиків Лактіалє, курс препарату можна починати з першого дня початку лікування антибіотиками. При регулярному прийомі Лактіалє підтримується рівновага імунної системи, яка може бути порушена такими факторами, як антибіотики, дієта, вік і стреси.

Комплекс корисної мікрофлори, що входить до складу Лактіалє сприяє відновленню балансу мікрофлори кишечника при його порушенні (при дисбактеріозі) внаслідок:

 • лікування антибіотиками
 • кишкових інфекцій
 • зниження імунітету
 • згубного впливу стресів
 • нерегулярного та нераціонального харчування, переїдання
 • відсутності доброякісної питної води
 • зміни звичного раціону під час подорожей

Форма випуску Лактіалє

Лактіалє має дві форми випуску, які розраховані на дві різні вікові групи пацієнтів:

Для компанії Фармак препарат виробляє компанія Protexin Health Care, Великобританія, лабораторні штами бактерій розроблені всесвітньо відомим інститутом Probiotics International Association, Великобританія. Компанія «Protexin Health Care» знайшла широку популярність в Європі, завдяки багаторічному досвіду впровадження інновацій, сфера її інтересів охоплює розробку і виробництво пробіотиків, їх комбінацій, а також спеціальний підбір органічних матриць, сфер і депоформ для забезпечення виживання МО після їх обробки шлунковим соком і жовчними ферментами. Висока якість пробіотиків, вироблених Protexin Health Care, Великобританія, підтверджено сертифікатами GMP, RPSGB, FEMAS, ISO 9001, що підтверджують відповідність високим якісним стандартам і стандартизацію всіх виробничих процесів. У 2011 році компанія Protexin Health Care отримала королівську премію Queens Award 2011 як краще підприємство Англії імунобіологічного профілю.

 • Комплексний склад. Вдало підібрана комбінація біфідобактерій, лактобактерій і молочнокислого стрептокока дозволяє потенціювати біологічну бактерицидну дію кожної бактерії, що входить до складу Лактіалє по ерадикації патогенних бактерій, що заселяють кишечник, усунення симптомів захворювань, викликаних активізацією патогенної мікрофлори (діарея, запор, метеоризм), а також зменшити отруєння організму токсинами, які виділяються патогенами в кишечнику.
 • Спеціально підібраний склад для дітей і дорослих, адаптований під мікробний пейзаж кишечника в різному віці, дозволяє швидко і адекватно відновити рівновагу мікрофлори у дітей та дорослих, без ризику посилення активності патогенної флори.
 • Достатній кількісний склад для терапевтичної активності при порушеннях балансу мікрофлори. 1 пакетик в день для дітей (109 КУО), по 2 капсули на день (2х108 КУО) для дорослих і дітей від 12 років з метою лікування, або по 1 капсулі на день (1х108 КУО) з метою профілактики дисбактеріозу після антибіотикотерапії, зміни раціону харчування і т.д.
 • Бактерії Лактіалє укладені в кишковорозчинні мікрокапсули, це дозволяє зберегти терапевтичну концентрацію корисних мікроорганізмів (не тільки кислотостійких лактобактерій, але й біфідобактерій) після впливу агресивних агентів ШКТ (шлункового соку, шлункових ферментів, жовчних кислот, фенольних сполук та ін.) Подібні технології є ексклюзивними на ринку пробіотичних препаратів.
 • Лактіалє - синбіотик. Це «два в одному» пробіотик і пребіотик: бактерії і живильне середовище для їх зростання, в кількості достатній для активації ліофілізованих живих бактерій після потрапляння в організм, їх розвитку і метаболізму.
 • Склад Лактіалє обумовлює поліпшені адгезивні якості позитивної мікрофлори до стінок кишечника, що дозволяє підвищити не тільки просвітний, а й пристінковий імунітет, а це означає пролонгацію позитивного лікувального ефекту пробіотика.
 • Спеціально підібране співвідношення лакто і біфідобактерій в Лактіалє дозволяє в короткі терміни підвищити не тільки місцевий, а й загальний імунітет, за рахунок специфічної взаємодії бактерій Лактіалє з імунокомпетентними клітинами слизової кишечника, інгібування синтезу запальних цитокінів шляхом впливу на природні механізми захисту слизової кишечника.
 • Прийом Лактіалє показаний в комплексній терапії діареї поряд з антимікробною терапією, так як Лактіалє має протизапальну дію на епітеліальні клітини кишечника людини, інфіковані Shigella (викликає дизентерію, що приводить до руйнування епітеліальних клітин слизової оболонки сигмовидної і прямої кишок), плюс чинить додаткову бактерицидну дію на мікроорганізми Shigella. Необхідно розводити протягом доби прийом антибіотика і Лактіалє.
 • Прийом Лактіалє збільшує частоту ерадикації Helicobacter pylori, тому пробіотик показаний для включення в антихелікобактерну терапію.

ПАТ «Фармак» ©

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/89610 від 19.11.2010 р. Виробник ПАТ «Фармак», 04080, м.Київ, вул. Фрунзе 63.
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю

восстановление микрофлоры кишечника, пребиотик, пробиотики, как повысить иммунитет, як підвищити імунітет, аллергия у детей, профилактика аллергии, дисбактериоз, дисбактериоз симптомы, лечение дисбактериоза кишечника, вздутие кишечника, хронический запор, хронічний закреп , запор у ребенка, закреп у дитини, понос у ребенка, понос у дитини, лактиале, лактіалє