Iнформацiя призначена для спецiалicтiв
 

ЛАКТІАЛЕ - сучасний синбіотики (пробіотик + пребіотик), який містить комплекс семи найважливіших корисних бактерій - біфідобактерій, лактобактерій та ентерокока, які в нормі присутні в мікрофлорі кишечника здорової людини.


Лактіале має дві форми випуску, які розраховані на дві різні вікові групи пацієнтів: Лактіалє капсули - для дорослих і дітей з 12-ти років; Лактіалє пакети - для дітей з 2х років.

Рекомендації по використанню
дієтична добавка «Лактіалє» (капсули по 180 мг)

Склад: кожна капсула містить 7 корисних штамів пробіотичних мікроорганізмів: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophylus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophylus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus - сумарно 1,00 x108 на капсулу;
фруктоолігосахариди, стеарат магнію (Е470). Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки - 0,5 г, вуглеводи - 92,7 г, жири - 0,2 г, 375,0 ккал/ 1592,0 кДж.

Рекомендації до споживання: Комплекс корисної мікрофлори, який містить дієтична добавка «Лактіалє», підтримує рівновагу імунної та нервової системи, сприяє відновленню балансу мікрофлори кишечнику при його порушенні внаслідок лікування антибіотиками, змін клімату під час подорожей, дії несприятливих факторів навколишнього середовища, стресів, нерегулярного та неякісного харчування, переїдання і зниження імунітету, відсутності доброякісної питної води.

Застереження при споживанні: індивідуальна чутливість до компонентів, дитячий вік до 12 років (дитяча форма у пакетах), вагітним і людям із значно зниженим імунітетом тільки за призначенням лікаря. Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим і дітям з 12 років по 2 капсули один раз на день після основного прийому їжі.

Не є лікарським засобом.

Термін споживання: 4 тижні, подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Форма випуску: по 15 капсул в блістері, по 2 блістери з капсулами в пачку.

Виробник: ПАТ "Фармак" Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63.

Зберігання: Зберігати в сухому, захищеному від світла місці за температури не вище 25 °С. Не вимагає додаткового охолодження.

Кінцевий термін споживання: 2 роки з дати виготовлення.


ПАТ «Фармак» ©

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/89610 від 19.11.2010 р. Виробник ПАТ «Фармак», 04080, м.Київ, вул. Фрунзе 63.
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю

восстановление микрофлоры кишечника, пребиотик, пробиотики, как повысить иммунитет, як підвищити імунітет, аллергия у детей, профилактика аллергии, дисбактериоз, дисбактериоз симптомы, лечение дисбактериоза кишечника, вздутие кишечника, хронический запор, хронічний закреп , запор у ребенка, закреп у дитини, понос у ребенка, понос у дитини, лактиале, лактіалє