Iнформацiя призначена для спецiалicтiв

Як підвищити імунітет?

Всім відомий той факт, що простіше попередити хворобу, ніж потім займатися її лікуванням. Питання про те, як підвищити імунітет, є одним з найголовніших у профілактиці захворювань.

Імунітет є важливою складовою організму людини і виконує функцію боротьби з вірусами, інфекціями і чужорідними організмами. Але, бувають випадки, коли імунна система людини слабшає і не ефективно функціонувати. У цей момент і виникає питання про те, як підвищити імунітет.

У людини існує два види імунітету - вроджений і набутий. Вроджений імунітет включає в себе механічні бар'єри (шкіра і слизові оболонки), фізіологічні складові (слина, сльози, чхання, кашель і підвищення температури тіла), клітинний імунітет, інтерферони. Набутий імунітет поділяють на гуморальний і клітинний.

Для того, щоб відбувалася повноцінна і ефективна захист організму, необхідна наявність злагодженої роботи всіх одиниць імунної системи організму людини.

Як підвищити імунітет людини? Для того, щоб зміцнити імунітет існують нелікарські способи і лікарські препарати.

Зміцнення імунітету нелікарським способами увазі дотримання людиною правильного режиму праці та відпочинку, наявність повноцінного і раціонального харчування, проведення щоденних загартувальних заходів. Повноцінне харчування включає в себе не тільки підбір якісних і корисних продуктів, але і їх прийом в достатній кількості без переїдань. Найпростішою щоденної заколюють процедурою є контрастний душ, який дуже добре допомагає тонізувати захисні сили організму. Крім цього, для підтримки імунітету потрібно намагатися якомога рідше піддаватися стресових ситуацій.

Лікарські препарати для підвищення імунітету людини впливають на імунну систему і при цьому здатні змінити силу, характер і напрям захисних реакцій організму людини. Найпопулярнішими лікарськими препаратами для підтримки і зміцнення імунітету є імунотропних препарати. До таких препаратів відносять препарати біологічного та мікробного походження, вітаміни, природні препарати, ферменти і іммунносупрессори.

Вибір лікарського препарату для підвищення імунітету повинен здійснюватися тільки кваліфікованим лікарем в індивідуальному порядку.


ПАТ «Фармак» ©

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/89610 від 19.11.2010 р. Виробник ПАТ «Фармак», 04080, м.Київ, вул. Фрунзе 63.
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини та т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю

восстановление микрофлоры кишечника, пребиотик, пробиотики, как повысить иммунитет, як підвищити імунітет, аллергия у детей, профилактика аллергии, дисбактериоз, дисбактериоз симптомы, лечение дисбактериоза кишечника, вздутие кишечника, хронический запор, хронічний закреп , запор у ребенка, закреп у дитини, понос у ребенка, понос у дитини, лактиале, лактіалє